Nenávist

23. července 2007 v 18:36 | Lenzu |  Filmy
Americko-japonský horor s úderným názvem The Grudge, který se v USA po uvedení do kin stal nečekaným trhákem, je remakem japonského blockbusteru Ju-On: The Grudge. Nemá s ním společné jen téma a jméno, ale i režiséra: obou filmů se zhostil Takashi Shimizu. Nejen podle vysoké návštěvnosti, ale i reakcí diváků soudíme, že se skutečně jedná o jeden z nejděsivějších hororů, jaké kdy byly natočeny.

Jeho hlavní hrdinkou je Američanka Karen (Sarah Michelle Gellarová), který v Tokiu studuje sociální práce a péči. Netuší, že když se jednoho dne rozhodne zaskočit za nemocniční sestru, která nepřišla do práce, aby se postarala o postarší krajanku Emmu (Grace Zabriskieová - mj. Sarah Palmerová z Twin Peaks), setká se s absolutním terorem, které může člověka potkat.

Dům, do které přijde, je totiž ovládán hrůznou nákazou, která zničí životy každého, kdo vkročí do dveří. Prokletí se nazývá "The Grudge" (česky nevraživost, nenávist, zášť) a jeho oběti umírají v křečích ohromného vzteku. Jejich smrtí ovšem nic nekončí - naopak Grudge se rodí znovu a znovu.

Nyní se daly hrůzné události do pohybu. V domě umírá čím dál víc lidí a Karen je vtržena do bludného kruhu děsivých událostí. Nakonec ovšem celé tajemství rozluští. Musí Grudge zastavit dříve, než bude definitivně pozdě…
Fotky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kajka Kajka | Web | 24. července 2007 v 17:51 | Reagovat

Hlasuj pls na http://larkishangel.blog.cz/0707/1-kolo-souteze-o-nej-film#komentar za film Italské prázdniny!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama