Texaský Masakr Motorovou Pilou

20. července 2007 v 20:24 | Lenzu |  Filmy
Texaský masakr motorovou pilou - The Texas Chainsaw Massacre
Motto: Film který musíte vidět,i když při něm budete zavírat oči.

Typ filmu: horor

Rok výroby: 2003

Režie: Marcus Nispel

Hrají: Jessica Biel , Mike Vogel , R. Lee Ermey , Lauren German , Harry Jay Knowles , Scott Martin Gershin , Eric Balfour , Andrew Bryniarski , Terrence Evans , Brad Leland , John Larroquette

Popis: Skupinka vysokoškolských studentů z texaského Austinu si vyrazí na výlet do Mexika, kde si hodlají pořádně užít. Adrenalinový trip, který zažijí, se však značně liší od toho, co si vysnili. Cestou Kemper se svou přítelkyní Erin a jejich kamarádi Pepper, Andy a Morgan narazí na zkrvavenou dívku, která - když se ji snaží dopravit do nemocnice - před jejich očima spáchá sebevraždu. Vyděšení kamarádi se obrátí na místního šerifa Hoyta a když se u něj nedovolají pomoci, rozhodnou se zjistit, co se děje.
Netuší, že se tak vystavují smrtelnému nebezpečí: v texaském okrese Travis řádí psychopatický Thomas Hewitt, který své oběti likviduje motorovou pilou. Je jedním ze členů šílené rodiny s kanibalskými sklony, která ve starém domě provozuje své sadistické hrátky.
Hrdinům nezbývá, než se pokusit z děsivého místa vyváznout na vlastní pěst. Souboj na život a na smrt začíná - a je jasné, že ne všichni z něj mohou vyváznout živí.
Na podzim roku 1973 policie na farmě Thomase Hewitta objevila těla 33 obětí, které bývalý zaměstnanec jatek zavraždil a zohavil nejrůznějšími způsoby, také motorovou pilou. Příběh Texaského masakru motorovou pilou vznikl na motivy událostí, které tehdy otřásly celou Amerikou.
Fotky
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám film Saw 3?

Jo můj nejoblíbenější 9.1% (1)
jo je dobrej 54.5% (6)
ujde 0% (0)
Je to nechutný 9.1% (1)
ještě jsem ho neviděla 27.3% (3)
ne nelíbí 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama