1. Série 1.díl mrtvá na mostě

7. května 2008 v 20:10 | Lenzu |  Supernatural
Před 22 lety
Samovi bylo pouze pár měsícu,když nad jeho postýlkou zemřela za záhadných okolností jeho matka Mary.Byla zavražděna a později uhořela rukou démona.Když v Samově pokoji začalo hořet,jeho otec John přikázal bratrovi Deanovi,aby ho odnesl pryč.
Sam a Dean měli těžké dětství,otec Winchester bratry již odmala učil obraně proti démonům.Představy o budoucnosti bratrů se výrazně lišily.Dean chtěl být lovcem jako otec.Již odmala ho pronásledovaly představy o osudné noci kdy Mary zemřela.Sam chtěl studovat a vzdát se života lovce,a tak se s bratrem a otcem rozešel ve zlém.
Současnost-2005
Jednoho dne příjde Dean nečekaně na kolej na které bydlí Sam se svou přítelkyní Jessikou.Dean mu řekne,že jejich otec odešel na lov a nevrátil se a prosí bratra,aby mu otce pomohl najít.Ten velice nerad příjimá,chce otce najít co nejdříve a žít svůj vlastní život společně s Jess.Otce ovšem nenajdou.a tak se vrací na kolej.Usíná,po probuzení ho však čeká šok,Jessika je stejně jako jeho matka,přišpendlená na stropě pokoje.Později uhoří.Sam je zoufalý a stává se lovcem,aby pomstil Jessinu smrt.

Zajímavosti

Deník

Deanovi je předložen jako důkaz na policejní stanici. Na konci dílu se vydávají na souřadnice, které jsou v deníku uvedeny.

Potvora

Duch ženy, která zabila své děti v amoku poté co zjistila, že jí byl manžel něvěrný. Když se vzpamatovala spáchala sebevraždu. Od té doby sopuje na silnici nevěrné muže a ty pak, poté co jí odvezou k domovu, zabíjí.

Jak zničit potvoru

Stačí jí zavést domů, kam nesmí od smrti svých dětí vkročit.

Náhodná hláška z epizody (více hlášek)

Sam: Koukni, brácho, už by sis měl obnovit sbírku kazet.
Dean: Proč?
Sam: Za prvý jsou to kazety a za druhý - Black Sabbath, Motor Hand, Metallica - to jsou hity, který už nefrčej!
Dean: No jo. To nevadí Sammy. Řidič vybírá hudbu, spolujezdec drží hubu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

navštívily jste můj blog?

Ano 100% (1946)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama